o nas


Nowe realizacje .
BIURO PROJEKTOWO - DORADCZE
mgr inż. arch. Dorota Tkaczyk - Jałowiecka

W życiu każdego architekta przychodzi dzień w którym podejmuje decyzję o stworzeniu własnego biura . Biura w którym będą powstawały projekty wyjątkowe, ciekawe, niepowtarzalne.Projekty naznaczone umiejętnościami,wiedzą a przede wszystkim indywidualnością architekta który tworząc spełnia oczekiwania Inwestora

I w moim życiu po wielu latach współpracy z innymi Pracowniami Projektowymi przyszedł taki dzień i oto witam Państwa na oficjalnej stronie Biura Projektowo-Doradczego ATUT.

Zawsze z pasją podejmowałam wszystkie wyzwania jakie towarzyszą pracy architekta .

W moim biurze zapewniam profesjonalną i kompleksową usługę projektową w pełnym zakresie. Od projektu koncepcyjnego poprzez pełnobranżowy projekt budowlano- wykonawczy aż do pozwolenia na budowę. Kładę nacisk na jakość oraz terminowe wykonanie przygotowanej dokumentacji projektowej.

Nad każdym tematem którego się podejmuję pracuje dobrany zespół projektantów zaś efektem końcowym naszej pracy jest projekt budowlano-wykonawczy z pozwoleniem na budowę. Na stałe współpracujemy z rzeczoznawcami d/s higieniczno-sanitarnych, BHP oraz d/s P.Pożarowych

Nad wykonaniem projektu czuwamy także podczas realizacji inwestycji zapewniając nadzory autorskie, służąc fachową wiedzą projektantów właściwych branż. 

Jeśli chcecie Państwo zrealizować swoje marzenia lecz macie wątpliwości jakie rozwiązania przyjąć zapraszam na bezpłatne indywidualne konsultacje podczas których udzielę wszystkich niezbędnych informacji a to mam nadzieję zaowocuje nasza dalszą współpracą.

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.